lolszymon love
Nick na jakim dostałeś bana:  -  lolszymon
Admin, od którego dostałeś bana:  -   onizuka
Data, godzina bana:   -  wczoraj
Powód bana:    -   aktywny
Mapa:    -   nie pamieetam
Coś na swoją obrone:   gram normalnie,a ten pisze jakies teksty i gada przez mikro wystarczy oglądnać demko co tam odwalal to mu pisalem dla beki i odpisywałem ,a ten mi dał bana , nie rozumiem takich ludzi banują kogoś za nic tylko dlatego żeby nie grał Duży uśmiech Duży uśmiech  

link do demka znajde i dodam 
Odpowiedz
Nie za nic tylko granie na aktywnym banie Ferkowsky czy tam Ferkovsky jeden ch**
Also known as (Zoro(
[Obrazek: 4ca3656d5a28b723efb0598e3821ef9e.gif]

GG: 69346768
Odpowiedz
Ban
Odpowiedz
To się zdecydujcie bo inni mi admini i wlasciel pozwalał grać tylko nie na swoim nicku żeby inni nie płakali bo ich zabijam . I normalnie właściel mi powiedział żebym sobie grał na aktywnym i żaden problem. A po drugie nie macie mnie za co banować? To że jest jakiś stary aktywny ban i to za nic wtedy tylko jak już kiedys pisałem za wyzywanie na forum. A z samym guardiarem pisałem ostatnio i pisał ,ze on wie ze wtedy mi dał za nic bana, a teraz ma w to wyjebane bo admina nie ma Duży uśmiech Wiec co to jest dać komuś pograć i normalnie go np sprawdzić? Duży uśmiech
Odpowiedz
Nie że za nic, tylko po prostu nie jestem pewny czy słusznie Cię zbanowałem.
Odpowiedz
Chyba nie rozumiesz więc napiszę jeszcze raz. Masz ban w konsoli, wchodzisz na zmienionym id i ip, za to jest ban za aktywny i za to dostałeś bana. Skoro właściciel ci pozwolił grać to mógł bana anulować a tego nie zrobił. Nieczesany właścicielem już nie jest więc teraz możesz sobie tylko płakać. Wchodzisz na wszystkie serwerownie na zmienionych ip i id. Za sam ten fakt należy się ban permamentny za samą zmieniarkę id. Nieważne ile razy sobie wejdziesz i kto ci pozwolil grac, tak długo jak masz bana w sourcebans będę banował, proste. Jeśli umawiasz się z jednym z współwłaścicieli gdzieś poza forum że on ci pozwala grać za plecami innych to to jest jakaś parodia wszelkich zasad. Poza tym tu nie chodzi o Guardiana Ferkowski tylko dostałeś bana i ode mnie i od Edka wcześniej i tak wlazłeś sobie na aktywnym więc Guardiana nie mieszaj w to.
Also known as (Zoro(
[Obrazek: 4ca3656d5a28b723efb0598e3821ef9e.gif]

GG: 69346768
Odpowiedz
Ferko, a jakbyś się kiedykolwiek jeszcze wypierał, że nigdy się nie odpaliłeś, to posiadam demko, na którym śmigasz na wh, nie ukrywając się nawet Uśmiech
Odpowiedz
nie wiem po co wy jeszcze ten temat ciągnięcie
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości