Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
skarga:)
1. Twój nick:     hokus pokus
2. Nick oskarżonego:    TOBKA VS BLACK EYES i wielu innych
3. Data, godzina:     30.08.2020, godzina 19 (i nie tylko)
4. Mapa:    mirage 
5. Powód skargi/dokładny opis sytuacji:     bezpodstawne zbanowanie przez votebana rozpoczęte przez gracza TOBKA, który dodatkowo notorycznie wyzywa mnie od "jebanych odpałów" itp. ( Wszyscy wiemy ilu graczy oskarża on o nieczystą grę. Oczko ) Warto zaznaczyć, że jednym z banujących mnie był admin  - Arczi. Według mnie skoro wystąpiły jakiekolwiek wątpliwości co do mojej gry, to admin będący na serwerze powinien pójść na specta i sprawdzić to, a nie wpisywać od razu votebana. Jeżeli uznałby, że jestem odpalony, to jego zadaniem jest danie mi perma, a nie zbiorowego bana na 30 min. Od tego między innymi jest na serwerze.

Proszę o sprawdzenie mojej gry i rozwianie wątpliwości graczom typu TOBKA, czy jestem odpalony czy nie. Uśmiech

Pozdrawiam  Serce
hokus pokus
Odpowiedz
Do tekstów typu "jebany odpał" musisz się po prostu przyzwyczaić - Tobka i inni po prostu tak mają (gadają i będą gadać), raczej nie da się tego zmienić. Od siebie proponowałbym nadać jakiś immunitet na votebany osobom, które są votebanowane, dlatego że "Tobka tak mówi".
Odpowiedz
ja jestem za zbanowaniem tobki. Non stop ktos skarzy sie na niego ze wyzywa od cheaterow, sam u wszystkich widzi cheaty
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
(30-08-2020, 08:36 PM)PaJaC napisał(a): ja jestem za zbanowaniem tobki. Non stop ktos skarzy sie na niego ze wyzywa od cheaterow, sam u wszystkich widzi cheaty
Jeśli piszesz to na powaznie, to jestem za
Odpowiedz
Jak dla mnie to jest trochę przesada, że widzi cheaty u "połowy" osób na serwerze i chce je banować zamiast napisać skargę, żeby admin ją rozważył.
Odpowiedz
Wystarczy muta dać na stałe
Odpowiedz
(30-08-2020, 08:35 PM)GuaRDiaNN napisał(a): Do tekstów typu "jebany odpał" musisz się po prostu przyzwyczaić - Tobka i inni po prostu tak mają (gadają i będą gadać), raczej nie da się tego zmienić. Od siebie proponowałbym nadać jakiś immunitet na votebany osobom, które są votebanowane, dlatego że "Tobka tak mówi".

Bez przesady z tymi banami za to, że ktoś wam votebana dał XD Wtedy musielibyście pół serwera wybanować - masa jest tutaj niestety ludzi namawiających do banowania, bo ich zdaniem ktoś jest odpalony
Odpowiedz
(31-08-2020, 12:29 AM)Grzymek napisał(a):
(30-08-2020, 08:35 PM)GuaRDiaNN napisał(a): Do tekstów typu "jebany odpał" musisz się po prostu przyzwyczaić - Tobka i inni po prostu tak mają (gadają i będą gadać), raczej nie da się tego zmienić. Od siebie proponowałbym nadać jakiś immunitet na votebany osobom, które są votebanowane, dlatego że "Tobka tak mówi".

Bez przesady z tymi banami za to, że ktoś wam votebana dał XD Wtedy musielibyście pół serwera wybanować - masa jest tutaj niestety ludzi namawiających do banowania, bo ich zdaniem ktoś jest odpalony

Nie chodzi o to "że ktoś wam votebana dał", tylko o takie frajerskie namawianie do tego. Z tej masy namawiajacych potrafię wymienić tylko Tobkę, a reszta jak stado baranów słucha się go i robią to co on im mówi, także strzał w Tobke byłby dobrym pomysłem.
Odpowiedz
(31-08-2020, 12:29 AM)Grzymek napisał(a):

Tobka u kazdego widzi cheaty. Tu nie chodzi o samego votebana tylko o Tobke
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
Dać mu pmuta i koniec, nie będzie namawiał
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości