Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łobuz
1. Twój nick: NeveRR
2. Nick oskarżonego: Łobuz
3. Data, godzina: 09.09.2020 18:15
4. Mapa: de_westernwood
5. Powód skargi/dokładny opis sytuacji: Nieustannie wyzywa, oskarża o cheaty, celowo nicki przekręca i inne takie odzywki typu "lizanie dupy adminom", bo na demku, które na mnie podał nic nie było. "Miej do siebie dystans" - no mam, ale sytuacja powtarza się prawie codziennie, wcześniej śmieszyło, potem miałem wyjebke na to, teraz to po prostu denerwuje. Co nie wejdę na serwer, to słyszę "O ten odpał przyszedł", "nie dostanie bana, bo go lubią", "liże dupe adminom" (już nawet Tobka tyle nie gada), a reszta jak stado baranów go wychwala, bo mówi "kurwa" co drugie słowo. Trochę absurd. Pora wyjaśnić sprawę, bo nie da się normalnie grać na serwerze, gdy co chwilę słyszę, że ktoś coś o mnie gada, tym bardziej, gdy on ich nakręca. Łobuz  skacze również na bh, więc jeśli ja miałem dostać tydzień przerwy z tego powodu - to on też. Dlatego bez zbędnych komentarzy proszę. I jeśli ktoś ma ochotę (liczę na Ciebie, Łobuz) niech przedstawi jakieś demka na mnie, bo, no hej, jednak mogę cheatować, no nie?? Przecież tyle osób tak twierdzi. Liczę na konkretne podejście do sprawy, a nie pisanie "XD" w postach.
6. Dowody [ss/demko/świadkowie]: Świadkowie: każdy kto gra, a jesli mam wymienić konkretne osoby to: Onizuka, ArczI, Dark.
Demko: http://732829.node51.pukawka.pl/auto-202...669517.zip
Popieram, udaje że się na wszystkim zna a jak mu ktoś udowodni błąd to od razu wyzywa. Nie chce mi się nawet rozpisywać, demko de kabul z dzisiaj z godziny 18 i kolejne z westwood wystarczy.
Also known as (Zoro(
[Obrazek: 4ca3656d5a28b723efb0598e3821ef9e.gif]

GG: 69346768
Tak samo mogę potwierdzić co on tam wyrabia. Mnie też oskarżał o anty smoke,pasowało by coś z tym zrobić
Proponuje ukarać łobuza na 7dni mute+gag jak administracja na takie coś się zapatruje ?
Właściwie to bylem świadkiem parę razy z tym że nie sądziłem by to było szkodliwe, wyciszenie wydaje się odpowiednia kara.
TS3 blackwaters.pl: 178.217.191.239:6370
Będzie ban na tydzień + perm mute bo to już trwa dłuższy czas i nic się nie zmieniło.
Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat zamknięty.

[Obrazek: gnome-keyring-manager.png]

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

[Obrazek: logo2.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości