Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blokowanie
Piszę tego posta w imieniu graczy, jako admin. Otóż wielu z nich skarży się na blokowanie postaci. Ja rozumiem, że tak jest bardziej realnie i trudniej i mi to osobiście aż tak bardzo nie przeszkadza, choć czasem się zdarzy że ktoś przyblokuje i trochę jest to denerwujące, ale z tego co zauważyłem to większość graczy wolałaby żeby block został wyłączony. Warto przemyśleć, w końcu to FFA  może graczy przybędzie. Luźna propozycja Uśmiech
Also known as (Zoro(
[Obrazek: 4ca3656d5a28b723efb0598e3821ef9e.gif]

GG: 69346768
Odpowiedz
Grając na steam spotkałem się z komendą !nb - na 10 sekund możesz przenikać przez graczy.

Myślę, że to byłoby lepsze rozwiązanie niż włączyć całkiem przenikanie.
Odpowiedz
Na steamie jest !nb, ale też od startu rundy chyba 10 sekund jest bez blokowania.
Odpowiedz
Znaczy no wiem o tej komendzie, większość nie wie, ale mimo to po 10 sekundach ktoś cieprzyblokuje i lipa bo padasz od trafienia w głowę, ja tam tylko dałem propozycję bo dużo razy słyszałem na serwerze że to wkurza i "powinni to wyłączyć" nie, jak dla mnie moze zostać, taki temacik do rozważenia. Moze się wypowie więcej osób.
Also known as (Zoro(

Odpowiedz
Na nie, bo nie
Odpowiedz
ja nic bym nie zmieniał   Uśmiech
Odpowiedz
Na nie od zawsze bylo blokowanie ( przynajmiej odkąd pamiętam z wyjątkiem tam krótkiego epizodu ) i to odróżniało między innymi ten serwer od innych
Odpowiedz
No to gracze mają odpowiedź chyba Uśmiech
Also known as (Zoro(

Odpowiedz
Nie ma opcji zostaje to jeszcze ff bym włączył Ale mało adminów
Odpowiedz
Oj pięknie było z FF . To były czasy
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości