Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UnBan
Nick na jakim dostałeś bana: Fire
Admin, od którego dostałeś bana: Łobuz
Data, godzina bana: około 10:40 3/1/21
Powód bana: Wh
Mapa: De_dust2 zima czy cos takiego
Coś na swoją obrone: No to tak, dostałem bana za wh. Pisałem na chacie że mam cheaty bo każdy mnie o to oskarżał tak jak np Zaku który mówił że mam AntyFlesha lecz rzucał mi te fleshy za plecy to trzeba być dopiero bardzo inteligętnym człowiekiem, i do tego to że nie umią używać Shift lub się wychylają jak idioci to już nie moja wina np były akcje gdzie byłem se na B na skrzynkach przy oknie i Właśnie łobuz se wyszedł z bramy na midzie i nawet nie patrzył czy ktoś jest jest tam gdzie akurat stałem i widziałem jak szedł na B z mida na Shift "wow progres użył Shift" i strzeliłem mu banie lub jak zaplantowali pakę na B i byłem w tunelu wcelowany na B bo myślałem że ktoś wyjdzie luknąć czy ktos nie idze od trupa i co ? łobuz wyszedł i strzeliłem mu banie pzn wszedłem rzuciłem Sobie granata i napisało mi na górze -43 i wiedziałem już gdzie typ jest i go zabiłem, wow czy to jest takie trudne?

Czekam na twoją rozpiskę "łobuz"
(03-01-2021, 12:09 PM)Fire napisał(a): Nick na jakim dostałeś bana: Fire
Coś na swoją obrone: No to tak, dostałem bana za wh. Pisałem na chacie że mam cheaty bo każdy mnie o to oskarżał tak jak np Zaku który mówił że mam AntyFlesha lecz rzucał mi te fleshy za plecy to trzeba być dopiero bardzo inteligętnym człowiekiem, i do tego to że nie umią używać Shift lub się wychylają jak idioci to już nie moja wina np były akcje gdzie byłem se na B na skrzynkach przy oknie i Właśnie łobuz se wyszedł z bramy na midzie i nawet nie patrzył czy ktoś jest jest tam gdzie akurat stałem i widziałem jak szedł na B z mida na Shift "wow progres użył Shift" i strzeliłem mu banie lub jak zaplantowali pakę na B i byłem w tunelu wcelowany na B bo myślałem że ktoś wyjdzie luknąć czy ktos nie idze od trupa i co ? łobuz wyszedł i strzeliłem mu banie pzn wszedłem rzuciłem Sobie granata i napisało mi na górze -43 i wiedziałem już gdzie typ jest i go zabiłem, wow czy to jest takie trudne?

Proszę bardzo oto ticki (Pomijając to,że masz zmieniarkę którą myślę chłopaki nie będą darować bo po "voteban" wszedłeś natychmiastowo na serwer co oznacza to że masz tak ową zmieniarkę

55500-56500 Głowę owszem było widać ale na zwolnionym tempie masz chłopcze nieziemską reakcję (mam tu na myśli to że tuż 0,00000001s po wychyleniu od razu celownik masz na głowie i strzelasz)
63200-64100 Celujesz w przeciwnika zanim wyszedł zza smoke'a hmmmm...
65500-66100 Podchodziłem cię na Cat Walku i naglę zmieniłeś pozycję celownika z podestu na miejsce gdzie zaraz wychyle
71500-71650 Kolejna reakcja nie z tej ziemii zaznaczam że przeciwnik szedł ponownie na cat walku Oczko

Jeśli reszta ma obiekcje (a pewnie znajdą się tacy) to radzę też wziąć pod uwagę wiek gracza Oczko bo sądząc po zachowaniu jest stosunkowo młody to tyle z mojej strony

Dorzucam demko: http://732829.node51.pukawka.pl/auto-202...667656.zip
    *Shoot for the Stars, Aim for the Moon*R.I.P Pop Smoke*    
[Obrazek: MeanSoftHogget-small.gif]
(03-01-2021, 12:41 PM)ŁobuZ napisał(a):
(03-01-2021, 12:09 PM)Fire napisał(a): Nick na jakim dostałeś bana: Fire

Proszę bardzo oto ticki (Pomijając to,że masz zmieniarkę którą myślę chłopaki nie będą darować bo po "voteban" wszedłeś natychmiastowo na serwer co oznacza to że masz tak ową zmieniarkę

55500-56500 Głowę owszem było widać ale na zwolnionym tempie masz chłopcze nieziemską reakcję (mam tu na myśli to że tuż 0,00000001s po wychyleniu od razu celownik masz na głowie i strzelasz)
63200-64100 Celujesz w przeciwnika zanim wyszedł zza smoke'a hmmmm...
65500-66100 Podchodziłem cię na Cat Walku i naglę zmieniłeś pozycję celownika z podestu na miejsce gdzie zaraz wychyle
71500-71650 Kolejna reakcja nie z tej ziemii zaznaczam że przeciwnik szedł ponownie na cat walku Oczko

Jeśli reszta ma obiekcje (a pewnie znajdą się tacy) to radzę też wziąć pod uwagę wiek gracza Oczko bo sądząc po zachowaniu jest stosunkowo młody to tyle z mojej strony

Dorzucam demko: http://732829.node51.pukawka.pl/auto-202...667656.zip
Po pierwsze nie miałem żadnego bana z voteban tylko chcieli mi dać bana, po drugie niech cię nie interesuje mój wiek, po 3 to że zapewne gram więcej od ciebie i ty masz problem do tego że mam szybką reakcje? jak ja grałem w cs jak ty nie wiedziałeś co to jest drzewo...
bedziesz komentował czy poczekasz na wypowiedz reszty?!
(03-01-2021, 01:15 PM)ŁobuZ napisał(a): bedziesz komentował czy poczekasz na wypowiedz reszty?!
Tylko napisałem ci co myślę i odpowiedziałem na to że nie mam tej twojej zmieniarki...
wiec jak wytlumaczysz wejscie an serwer jak dostales ban od konsoli z "voteban"
Po banie nie wszedł na serwer.
(03-01-2021, 01:54 PM)Edek napisał(a): Po banie nie wszedł na serwer.
yop fakt na specta wszedł ale nie o tym mowa
(03-01-2021, 02:05 PM)ŁobuZ napisał(a):
(03-01-2021, 01:54 PM)Edek napisał(a): Po banie nie wszedł na serwer.
yop fakt na specta wszedł ale nie o tym mowa
a o jakim banie mowa hah?
Jedna akcja, za szybko mu bana wjebales ;d
TS3 blackwaters.pl: 178.217.191.239:6370

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości