Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siemanko !
Siemanko wszystkim ! 

Niektórzy znaja mnie już troszkę z serwera, ale przedstawię się i tutaj Oczko 
Jestem Karol i mam już nie długo 26 lat Duży uśmiech  Na serwerze gram o różnych porach, praca na 2 zmiany Uśmiech 
W CS gram od dawna, lecz z przerwami. Swoją przygodę zaczynałem od 1.6 przez pare lat, później przerzuciłem się na CS:GO. W GO chyba grałem najdłużej, później wyjeżdżałem za granicę, brak neta , brak gry , ranga spadła  Nieśmiały Życie różnie się toczyło, ale nie miałem dobrego neta aby wrócic do gry. Obecnie mieszkam z narzeczoną i tak sobie pykam w wolnych chwilach, po dłuższej przerwie od gry Uśmiech 
Za czasów 1.6 dośc dużo czasu spędziłem na 1 serwerowni, byłem moderatorem i adminem na kilku serwerach, ale wszystko się posypało i wtedy przyszedł czas na CS:GO. Tam już tylko rankedy i czasami faceity Uśmiech Wasz serwer jest Moim pierwszym w CS:S i nieukrywam bardzo mi się spodobał Uśmiech  Mam nadzieję że zostanę tu na dłużej Duży uśmiech 
Poza tym pochodzę z małej wioski z okolic Tarnobrzega ( podkarpacie ), interesuję się motoryzacją, muzyką, sportem no i grami Duży uśmiech 

Pozdrawiam wszystkich i życzę wielu fragów, no chyba że gracie jako enemy  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

Ozi
Odpowiedz
Sandomierz pozdrawia Uśmiech Miłej gry na serwerze Uśmiech
Odpowiedz
Witamy w szeregach Oczko dużo Head'ów byczq wpadaj na TS3 Język
    *Shoot for the Stars, Aim for the Moon*R.I.P Pop Smoke*    
[Obrazek: MeanSoftHogget-small.gif]
Odpowiedz
No siema
Odpowiedz
Witamy
Odpowiedz