Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejne Ub
Nick na jakim dostałeś bana:  Fire
Admin, od którego dostałeś bana: Edek podajże 
Data, godzina bana: Nie wiem
Powód bana: wh // aktywny valterot
Mapa: żadna
Coś na swoją obrone: nie wiem skąd sobie wytszasneliście jakiegoś valterota ale do luja pana czy wy naprawdę jesteście nie dowaleni mózgowo czy co? nawet człowiekowi pograć nie dacie tylko odrazu ban za wh bo dobrze gra jezus, jeszcze sobie wymyślacie że jestem jakimś valterotem czy chuj wie jak on się zwie ale mam to gdzieś jestem zwykłym graczem a nie jakimś valterotem, to że potrafię grać i jestem jak to ujoł 
łobuz "świerzy" to nie znaczy że odrazu nie potrafię grać gram już 6 lat w cs ale nie musiałem akurat grać na tym serwerze bo grałem na innych a wy mi wmawiacie że jestem jakimś valterotem jezus ludzie pomyślci bo przyjdzie taki czas że nie będziecie mieli typa do grania.

Z góry przepraszam za moja ortografie i interepunkcję ale się wkur....
Ojoj urzekła mnie twoja historia. W momencie kiedy zmieniłeś steamid http://blackwaters.pl/bany/index.php?p=b...1.0.34.179 nie interesuje mnie czy jesteś valterot czy jakiś inny człek nie potrafiący dać sobie spokój. Grałeś na innych to wracaj tam skąd przyszedłeś, pierwszy raz widzę taki nick haha . Nie będą ludzie grali czyli dlatego mamy przymykać oko ? Uśmiech CS Source ma mało graczy, ale chwała wam za to że są jeszcze normalni i jest z kim pograć Uśmiech Pozdrawiam.
Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat zamknięty.

[Obrazek: gnome-keyring-manager.png]

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

[Obrazek: logo2.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości