Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanko
1. Nick z serwera:♫Nowy♫ , JoKeR
2. Imię:Bartek
3. Wiek : 14
4. Mikrofon (Tak/Nie) : tak
5. Na jakim serwerze grasz najczęściej?: dd2, czasami bw, COD
6. Staż gry w CSS: rok
7. Oceń swoje umiejętności [1/10]: 5/6
8. Dlaczego chcesz do nas dołączyć: szukam fajnego klanu
9. Napisz kilka słów o sobie: lubie w csa sobie postrzelać i grać w noge
10. Kontakt do siebie (fb, Discord): fb
https://youtu.be/AIGGVIkcyWU
#JTCNW
(01-08-2021, 10:35 PM)Nerwowy napisał(a): Sorry że się wtrącę. 
W eNTe nie wyszło i piszesz teraz tu?
Szybki jesteś Duży uśmiech
Pendrive wie chyba co z tobą zrobić Uśmiech

Odrzuciliście mnie z byle powodu bo " zaku " tworzył sobie multiki i przeskakiwał z klanu do klanu a jako że mam nazwe " pomarańczowy " to jestem z nim utożsamiany bo kolor takiego nicku miał na zbanowanym koncie. Kłótnia nie ma sensu bo i tak administracja stanie po waszej stronie  Oczko
(01-08-2021, 10:42 PM)Nerwowy napisał(a):
(01-08-2021, 10:40 PM)Nowy napisał(a):

Odrzuciliście mnie z byle powodu bo " zaku " tworzył sobie multiki i przeskakiwał z klanu do klanu a jako że mam nazwe " pomarańczowy " to jestem z nim utożsamiany bo kolor takiego nicku miał na zbanowanym koncie. Kłótnia nie ma sensu bo i tak administracja stanie po waszej stronie  Oczko
Jaka Administracja?
To jest podanie do klanu a nie na Admina Duży uśmiech
Ale życzę Powodzenia!
Chodziło mi o właściciela serwera, który przyjmuje, bądź odrzuca prośby o przyjęcie do klanu

Odrzuciliście mnie z byle powodu bo " zaku " tworzył sobie multiki i przeskakiwał z klanu do klanu a jako że mam nazwe " pomarańczowy " to jestem z nim utożsamiany bo kolor takiego nicku miał na zbanowanym koncie. Kłótnia nie ma sensu bo i tak administracja stanie po waszej stronie  
Yhym  Jeśli robiłem te multiki daj mi jakikolwiek dowód do tego Oczko jeśli mam bana z przyczyną że Lubelski Nie potrafi być adminem tylko obraża to już  że w obrażaniu graczy jest tylko dobry a problem w tym że nie przeskakuje do klanu z klanu. bo każdy ma inną opcje może byłem w 2 klanch. w tej Opcji aktualnie w gdw. a kiedyś Anonymous i to był jedyny mój przeskok bo powracałem do gry i nie chciałem już włascicielowi truć dupy o to że ja sobie robie przerwy od Cs'a Język a 2 klany miałem przez to że jakiś chłop dał mi pomarańczowy kolorek  i nikt nie chciał mnie przyjąć to o bo już odjebany leci kurwa banowac kurwę. Duży uśmiech Hahha nie no ale przepraszam za wulgaryzmy tutaj itp. Ale tak się musiało to najwidoczniej zakończyć i przepraszam że się wtrąciłem Pozdrawiam ps. EDIT a tu masz rację akurat administracja zawsze stanie po kimś innym stronie a nie po graczu który jest zbanowany. Bo co to jest. za społeczeństwo to że ma bana nie oznacza ze jest koniecznie odpalony pozdrawiam Język i jeszcze raz przepraszam za wulgaryzmy i wtrącenie się.
Nerwowy, mordzia.

Czepiacie się Zaka, jak mało kto.
Po samym stylu pisania, można stwierdzić, że są to dwie, różne osoby.
Bez obrazy dla Zaka, ale nie jest on mistrzem ortografii/interpunkcji. Oczko
Rose Label Familly!
(02-08-2021, 07:05 PM)Vesterrr napisał(a):

Odrzuciliście mnie z byle powodu bo " zaku " tworzył sobie multiki i przeskakiwał z klanu do klanu a jako że mam nazwe " pomarańczowy " to jestem z nim utożsamiany bo kolor takiego nicku miał na zbanowanym koncie. Kłótnia nie ma sensu bo i tak administracja stanie po waszej stronie  
Yhym  Jeśli robiłem te multiki daj mi jakikolwiek dowód do tego Oczko jeśli mam bana z przyczyną że Lubelski Nie potrafi być adminem tylko obraża to już  że w obrażaniu graczy jest tylko dobry a problem w tym że nie przeskakuje do klanu z klanu. bo każdy ma inną opcje może byłem w 2 klanch. w tej Opcji aktualnie w gdw. a kiedyś Anonymous i to był jedyny mój przeskok bo powracałem do gry i nie chciałem już włascicielowi truć dupy o to że ja sobie robie przerwy od Cs'a Język a 2 klany miałem przez to że jakiś chłop dał mi pomarańczowy kolorek  i nikt nie chciał mnie przyjąć to o bo już odjebany leci kurwa banowac kurwę. Duży uśmiech Hahha nie no ale przepraszam za wulgaryzmy tutaj itp. Ale tak się musiało to najwidoczniej zakończyć i przepraszam że się wtrąciłem Pozdrawiam ps. EDIT a tu masz rację akurat administracja zawsze stanie po kimś innym stronie a nie po graczu który jest zbanowany. Bo co to jest. za społeczeństwo to że ma bana nie oznacza ze jest koniecznie odpalony pozdrawiam Język i jeszcze raz przepraszam za wulgaryzmy i wtrącenie się.
Na innej stronie serwera udostępniali jakieś twoje zbanowanie konta, zostałem nazwany przez lubelskiego " kretynem " na mój nick ( pomarańczowy ) , dane osobowe i to że złożyłem podanie do eNTe. Nie było to miłe zwłaszcza że m.in Nerwowy przed wpisem Lubelskiego byli pozytywnie nastawieni a on nagadał jakieś gówno o mnie Oczko . Jeżeli tak tam traktują młodszych to ja podziękuje za to.
Nawet jeśli Lubelski się mylił to sorry za taką niemiłą sytuację .
Nie chciałem ci sprawić przykrości.
I życzę powodzenia w innym klanie!
A ty Shees trzymaj się Mordko!
#JTCNW
(02-08-2021, 09:40 PM)Nerwowy napisał(a): Nawet jeśli Lubelski się mylił to sorry za taką niemiłą sytuację .
Nie chciałem ci sprawić przykrości.
I życzę powodzenia w innym klanie!
A ty Shees trzymaj się Mordko!
W porządku, nie powinien tak pochopnie mnie oceniać  Uśmiech
Zobaczymy czy mnie przyjmą  Język
Na innej sieci odrzuciłem twoje podanie, więc tutaj też by się przydało odrzucić.
Puki, co podanie odrzucone, Nieśmiały daj się poznać troszkę bardziej, Anioł bo w ogóle ciebie nie widziałem. Jeśli będziesz, chciał, to spróbuj ponownie napisać podanie, gdzieś za miesiąc może dwa miesiące. Uśmiech Duży uśmiech

Pozdro pendrive, aka pszczoła
------------------------------------------------------------------------------------------

Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199000665615/
Epic Games: Dj pendrive
Discord: pendrive#6597
------------------------------------------------------------------------------------------

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości