Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Perm Ban za nic
Nick na jakim dostałeś bana: tuanekgod csgo
Admin, od którego dostałeś bana: niewiem
Data, godzina bana:20;45
Powód bana: niewiem
Mapa:chyba dust_2
Coś na swoją obrone:wszystko co napisałem 

Witam nazywam się tuanekgod od lat gram w cs ( https://steamcommunity.com/id/tuanekgod/ )kiedyś grałem w css jak miałem 12-15 lat potem sie przeniosłem na csgo ale po ostatnich upadate w css co zrobili przestalem grac i sie przerzucilem na css jako doswiadczony gracz countera(+12 tys godzin) sprawdzalem wszystkie miejscowki i dobrze strzelalem,nie wiem dlaczego dostalem bana i chcialbym m.in. odwolac sie od tego bana.Mam nadzieje ze sprawdzicie sobie demka czy cos albo nie wiem.Pozdrawiam
http://blackwaters.pl/bany/index.php?p=b...mid&Submit

Bana dostałeś ponad tydzień temu, musiałeś się z tym przespać ? Oczko Szkoda, że od razu nie złożyłeś odwołania bo nie wiem czy teraz będzie można wyciągnąć demko.
[Obrazek: v1.png]
(11-10-2021, 10:03 AM)Niepohamowany! napisał(a): http://blackwaters.pl/bany/index.php?p=b...mid&Submit

Bana dostałeś ponad tydzień temu, musiałeś się z tym przespać ? Oczko Szkoda, że od razu nie złożyłeś odwołania bo nie wiem czy teraz będzie można wyciągnąć demko.
tak dostalem ponad tydzien temu bo musialem zalozyc konto i musialem czekac na weryfikacje od admina.A procz grania w gry chodze do pracy i nie mam czasami czasu sprzawdzic czy zweryfikowal ktos juz moje konto na bw. .
Każdy z nas ma jakieś obowiązki ale skoro nie miałeś nawet minuty żeby wejść sprawdzić to nie miej teraz pretensji jeśli nie będzie można wyciągnąć demka.
(11-10-2021, 10:24 AM)Niepohamowany! napisał(a): Każdy z nas ma jakieś obowiązki ale skoro nie miałeś nawet minuty żeby wejść sprawdzić to nie miej teraz pretensji jeśli nie będzie można wyciągnąć demka.
w takim razie nie wiem co mam juz zrobic zeby potwierdzic ze nie cheatuje jedynie moge prosic o druga szanse i wrazie co wezme demko nastepnym razem.
Możliwe, że admini mają możliwość wyciągnięcia tego demka, tylko zwykli użytkownicy nie. Po prostu poczekaj aż któryś przyjdzie.
(11-10-2021, 10:40 AM)Niepohamowany! napisał(a): Możliwe, że admini mają możliwość wyciągnięcia tego demka, tylko zwykli użytkownicy nie. Poprostu poczekaj aż któryś przyjdzie.
jasne bede sprawdzal co chwilke jak teraz to robie,dzieki za pomoc w razie co.
Konto aktywuje się sanemu przychodzi wiadomość na maila przewaznie spam
odrazu jak zalozylem konto nie mialem dostepu do forum w spamie nic nie bylo
Co do aktywacji konta to ponad rok temu był problem, że ludziom po prostu nie przychodziły e-maile z aktywacją dlatego Administratorom wyskakuje na głównej stronie jeśli jest jakieś nowe konto do aktywacji manualnie. Być może nikt nie kliknął akurat Język Co do bana to widze, że dał go Ralph, a demka niestety nie zachowują się aż tak długi czas.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości