Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

zestawy komputerowe
Witam Uśmiech bede skladal sobie z czasem kompa do konca wakacji i chcialbym sie doradzic czy brac ryzena czy jednak intela bo zaczynam miec male watpliwosci
Aktualny zestaw jaki chce sobie zlozyc:
Ryzen 5 1600x
Rx570/590 8gb
Asus prime b350/b450 pro
600w vero m2 bronze
Silentium pc regnum rg1 pure black (buda)
Goodram cx400 256 gb (ssd)
I jakis dysk hdd

Budzet jaki bym okreslal na kompa to jakos 2700 moze do 3k

I wlasnie chcialbym sie dowiedziec czy moze nie lepiej intel i gtx?
Bo tak do konca wakacji bede mial pieniadze i wlasnie jeszcze dokladnie nie wiem ile
Fight the dead, Fear the living
Odpowiedz
ja mam ryzena 5 1600 i jest bardzo stabilny od cs'a po gta v, rainbow sixa siege itd. Z intelem byly jaja w zeszlym roku, ale do twojego zestawu zostawilbym intela. W skrocie: do drogich pc >4000zl JA polecam AMD. Do tanszych Intel. Nie bede sie rozpisywal dlaczego.
PS jak ty chciales wsadzic AMD na b350? xD Chlopie plyte wybierasz po chipsecie procesora.
[Obrazek: 76561198280358598.png]

[Obrazek: 34KYYj5.gif]
Odpowiedz
Pajac ja dopiero sie ucze co do skladania itp hah
Moglbys jakis zestawik zaproponowac od siebie tak do 3k wraz z monitorem?
Odpowiedz
jutro, zaraz mam samolot

Odpowiedz
Okk
Odpowiedz
Bump (refresh)
Edit: kompa bym uzywal glownie do gier i grafiki komputerowej.
Photoshop, gimp i reaper albo fl studio
Odpowiedz
Ja narazie pale tyle ze nie wiem co dzis jest

Odpowiedz
Nie rozumiem. Szukasz porady odnośnie komputera na pół-żywym forum, które dotyczy niszowej gry ? Duży uśmiech Trochę śmiesznie Oczko Masz do dyspozycji wiele stron dotyczących komputerów więc zaglądnij tam i poczytaj trochę lub zaczerpnij pomocy od osób, które w tym siedzą Oczko

Co do tematu w tym budżecie https://www.komputronik.pl/cart/shared/show/DMdgN2xp4r . Jeśli mógłbyś dołożyć 2-3 stówki to warto do GTX'a 1660 Oczko https://www.komputronik.pl/product/61312...gb-oc.html

Monitor zawsze może pozostać ten co masz, a w przyszłości sobie dokupisz Oczko Takie fajne minimum na te czasy to: https://www.x-kom.pl/p/440008-monitor-le....html#Opis .

Pewnie teraz masz monitor z 60Hz i mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, że przejście na 75Hz to już jest spora różnica w płynności, a zwłaszcza w grach Oczko O 144Hz nie wspomnę Oczko Pozdrawiam.
Odpowiedz
Edek zostal stworzony taki watek do takiego tematu, wiec nie rozumiem w czym problem.
Monitora nie mam bo mialem laptopa, wiec wszystko bede kupowal na nowo.
I dzieki za podpowiedz Uśmiech
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości