Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

PODANIE by AsteriX
TAK WIEM,ŻE REKRUTACJA JEST ZAMKNIĘTA, ALE CHCIAŁBYM SPRÓBOWAĆ SPRAWDZIĆ SIĘ W TEJ ROLI
1.    Imię: Marcin

2.    Wiek: 16 |wiem powinno być 17 ,ale jak na 16 lat ,wydaję mi się, że śmiało mógłbym sprawować tą funkcję
3.    Doświadczenie w moderowaniu: Niewielkie, ale chociaż 
( Dłuższa wypowiedź) Byłem moderatorem na pewnym serwerze w CS 1.6, fajnie mi to wychodziło, rozstrzygałem problemy między użytkownikami,jak i zapobiegałem tzw "trollowaniu" również usuwałem oraz edytowałem obraźliwe komentarze 
Pzt to jeszcze nie wszystko,jeszcze byłem moderatorem na pewnych grupach,ale to nie jest związane z CS:Source więc się nie będę wypowiadał 
a dlaczego odszedłem od moderowania na pewnej stronie CS 1.6 
Dlatego, że zacząłem grać w Sourca i tak już zostanie 
4.    Dlaczego chcesz być moderatorem?: Chciałbym zostać moderatorem ponieważ : wydaję mi się, że bym się nadawał na to miejsce bo zawsze to było moją pasją i traktuje to jako swoje najlepsze HOBBY
5.    Staż na forum: Dziś będzię powyżej 24 h ,a na byłej stronce UTEDA miałem 1 Dzień i 12 h
6.    Opowiedz coś o sobie w kilku zdaniach: Nazywam się Marcin ,mam 16 lat, zacząłem naukę w LO na profilu sportowo-obronnymmoją pasją jest informatyka, jak i również tworzenie grafik komputerowych,jak wyżej pisałem moderowanie stron moje ulubione HOBBY
7.    Kontakt:  GG, Instagram, Facebook, Snapchat, ASK.fm 
[Obrazek: 86420331500473011873.jpg]
Nawet jeśli tej rekrutacji nie ma to Ja bym Go wziął. Jestem tylko Ja i Grabek, a 3 moderator sprawi, że Forum będzie jeszcze bardziej ogarnięte.

Na TAK.
[Obrazek: 67899339086418327770.png]
Razem z Pajacem wciąż będziemy pełnić funkcje moderatorów. Administracji odpowiedzialnej za forum jest sporo, kryteriów na moda jest znacznie więcej. Co na to Właściciele?
[Obrazek: e2c855ad351afd3cgen.png]
Dałbym mu rangę moderatora, teraz Lena i Pajac jako H@ będziecie też mieli więcej spraw na głowie jeśli chodzi o serwery i całą sieć i nie zawsze znajdziecie czas na pilnowanie shoutboxa czy zamykanie wątków na forum, pod sumując na TAK.
Biorac pod uwage to ze procz 2 czy 3 moderatorow jest duzo "czerwonych" ktorzy rowniez sprawuja piecze nad forum wiec nie wiem czy potrzebny jest kolejny mod. Czasami za duzo to tez nie jest dobrze ale jak tam chcecie ja sie wstrzymuje Oczko
@Ceron @Weed @noon jaka decyzja??
Mysle ze do.konca wakacji nas starczy pozniej mozna rozmyslec podanie
No cóż, a więc zamykam.
[Obrazek: 67899339086418327770.png]
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości