demko inferno z teraz
Zobaczcie typka z nickiem Casay (cos w tym stylu) Mysle ze ma wh. Sprawdzcie czy mam racje
[Obrazek: 76561198280358598.png]

[Obrazek: original.gif]
Odpowiedz
nie ma ani daty godz jak demko mam wziasc ani mapy
Odpowiedz
okolo 10:40, 22.08.2017. de_inferno

Odpowiedz
http://www100.zippyshare.com/v/IvrfRVHD/file.html
Odpowiedz
Moim zdaniem też ma wh. Jednak jak mu to uświadamiam, ten odzywa się na mikrofonie i mówi że zna administracje.

Dobre jest to, że jak powiedziałem mu żeby zawołał baku, to ten akurat nie miał czasu. Ponadto jak wbija jakikolwiek admin, tego gościu spierdala.

Jeszcze mało tego. Ostatnio widziałem akcję z 1 rundy na de dust 2. Sytuacja była taka, że każdy z terro poszedł ze swojego respa do górnego trupa i przed górnego trupa. A ten, prosto z respa Ct przebiegł na kosie na resp tt i powybijał ich, robiąc im plecy. Przebiegł sobie po prostu nic nie sprawdzając...
Odpowiedz
Polaczek licze na cb i twoja czujnosc. Jesli zobaczysz go na serwerze poobserwuj go Oczko
radek_101 ma racje. Czesto kiedy wchodzi admin on postanawia wyjsc z serwera (chyba, ze istnieje cheat ktory od razu wyrzuca po wykryciu admina)

Odpowiedz
Obejrzyjcie demo z gry na de dust o godzinie 9:40 dnia 26.08.2017

W ostatniej rundzie ma 32/4. I jest parę akcji, w których widać że wie kiedy się wychylić i wie kto gdzie jest, jeździ celownikiem po ścianie.

Dzisiaj jeszcze rano grał, to gdy już miał dobre staty ciągle je resetował, ciekawe dlaczego żeby ludzie się nie skapnęli? Ponadto co chwilę sprawdza top, wiec pewnie gra na tym wh zeby wbic ranking i udaje takiego potulnego i jakby nigdy nic się nie stało (co mnie oczywiscie wkurwia).
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości