Klan
Witam. 
Przywracając klan do "żywych" na forum nie wiedziałem, że spadnie na mnie taki nawał obowiązków w pracy.
Chciałem przeprosić za brak zainteresowania klanem z mojej strony ale to nie było zależne ode mnie (brak czasu).
Zapewniam jednak, że nasz team po wakacjach nie będzie tylko istniał na forum i jako tag przy nicku, wróci również do gry.
Ustalimy dzień treningów i dzień na sparingi (myślę, że uda nam się dojść do porozumienia co do daty).
Poza tym myślę o serwerze sparowym bo bez niego nie będziemy mieli gdzie trenować i grać. Ode mnie tyle na ten moment.

Pozdrawiam
Odpowiedz
oki, zawsze mozna spytac sie kruka
[Obrazek: SameHeavenlyIndianabat-size_restricted.gif]
Odpowiedz
AJ EM REDIJDuży uśmiech jak najbardziej będę brał udziałDuży uśmiech oczywiście jak bd nagły wypadek to zgłoszę nieobecność czy coś Oczko
Odpowiedz
odświeżę ten temat i co jak serwer sparowy treningi itd? bo na poście chyba się skończyło racja nie byłem obecny przez jakiś czas ale pogrywam od połowy roku i nic się nie dzieje. Wiem ze klan jest dla starej elity(czyt. wyjadaczy) którzy zostali przy ceronie w chwilach zwątpienia i tych co grali i grają od samego, praktycznie samego początku istnienia serwera Uśmiech
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości