Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

Igrak i jego podanie
Imię: Szymon
Wiek: 13, prawie 14 (Jak głardjanowi się udało to może i mi się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Nick: IrachQ
Staż gry:  2-3 lata
Na jakim poziomie oceniasz swoje umiejętności: 7.5/10
Posiadasz TS3: Tak
Obecność na sparingach: Jak będę miał wolny czas to oczywiście
Dlaczego chcesz do nas dołączyć: Zawsze chciałem być w jakimś klanie (ciekawe czy będę)
Kontakt: Klasyczny TS3
Ode mnie masz tak Uśmiech.
Nadal czekam na wypowiedź innych.
Neutral goscia nie widzialem jak gra ...
@Junajted Oooo to Ty mało grasz
Na nie
Powód [nie widziałem jak gra i wiek]
Pozdrawiam
[Obrazek: 86420331500473011873.jpg]
To gdzie wy gracie jak nigdy mnie nie widzieliscie ?
Na NIE to ze cie nie widziałem to juz inna sprawa bo ostatnio rzadko wchodze na serwery praktycznie w ogole i nie wypowiem sie obteo twojej aktywnosci ale jezeli chodzi o wiek to jak dla mnie za malo masz zeby sie dostac.
[Obrazek: 84018734254295488371.png]
Większość osób z tego klanu wypowiedziało się i większa część osób jest na Nie, więc demokratycznie podanie jest odrzucone.
(11-04-2017, 07:24 PM)GuaRDiaNN napisał(a): @Junajted Oooo to Ty mało grasz

Moze i malo gram ale mam na glowie nauke i nie mam za bardzo kiedy grac i dodatkowo mieszkam w internacie wiec w domu jestem dopiero na weekendzie...
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości