Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się


Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.[TURNIEJ] Regulamin turnieju 2vs2.
#1
Regulamin turnieju 2 vs 2.

Sprawy ogólne
 1. Niniejszy regulamin jest spisem zasad i reguł panujących podczas turnieju BlackWaters.pl
 2. Zgłoszenie się do turnieju oznacza automatyczną akceptację regulaminu jak i zobligowanie się do jego przestrzegania. Nieznajomość nie zwalnia z ewentualnej kary.
 3. Każde zachowanie graczy na serwerze turniejowym jest rejestrowane. Administracja ma prawo do korzystania z nich w sytuacjach spornych oraz do udostępnienia ich organom państwowym powołanym do wykrywania, zapobiegania lub ścigania przestępstw. 
Regulamin
 1. Kategorycznie zabrania się korzystania ze wszelkich wspomagaczy ułatwiających wygraną, złamanie tego punktu oznacza dyskwalifikację oraz nałożenie kary permanentnej na całej sieci BlackWaters.pl
 2. Zabrania się wykorzystywania bugów mapy, wskakiwania na tekstury. 
 3. Uczestnik turnieju musi wypełnić poprawnie wzór oraz umieścić go w odpowiednim dziale. Ta czynność gwarantuje uczestnictwo w turnieju.
 4. Osoby, które posiadają trwającą blokadę na serwerach nie mogą uczestniczyć w turnieju, będzie to sprawdzane.
 5. Każdy gracz społeczności Source może wziąć udział w turnieju - gracz, administrator, moderator, właściciel. 
 6. W skład sędziów oceniających grę uczestników, będą wchodziły 3 osoby.
 7. Zgłoszenie się po odbiór nagrody trwa 7 dni, w przypadku braku kontaktu nagroda przechodzi do osoby z kolejnego miejsca.
 8. Drużyna składa się z dwóch członków, można tutaj wybrać znajomego, bądź zgłosić się jako bez partnera. W tym drugim przypadku, losowo zostaną dobrani partnerzy drużyny.
 9. Jeżeli podczas rozgrywki, jeden z członków teamu nie stawi się bez uprzedniego (24h) poinformowania, oznacza to walkower, dlatego też trzeba rozważnie wybierać partnerów - nawet losowo.

Regulamin turnieju może w każdej chwili ulec zmianie, jednakże maksymalnie do 48h przed rozpoczęciem turnieju. O każdorazowej zmianie będzie umieszczona informacja. 
Share Thread:  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości