Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Zaloguj się Zarejestruj się

Witaj na BlackWaters.pl - Prosimy o rejestrację
Prosimy o rejestrację dzięki temu nasza społeczność się rozwija. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do forum. Będziesz się mógł/mogła wypowiadać w tematach, pisać na shoutboxie, brać udział w konkursach i wiele więcej.

zbanowany [mam nadzieje] jak vegetta
1. Twój nick: Edd1E
2. Nick oskarżonego: dumny jak vegetta
3. Data/godzina: 03.12.2017 Przed 14:50
4. Mapa: cs_crackhouse
5. Powód skargi/dokłany opis sytuacji: Podejrzewam że ten oto człowiek, posiada wh. Samej sytuacji opisać nie mogę bo wszedłem pod koniec mapy. Ale gra jak typowy wallhacker, wychyla wcelowany itp. Zawsze wie z ktorej strony wyjde.
6. Dowody [ss/demko/świadkowie]: Demka nie mam, bo przyszedłem pod koniec mapy i pewnie dowody nie były by wystarczające. Świadkowie to min: [BOT] ferdek kiepski, Świeżak, i chyba [AA-team] Krzych.
Odpowiedz
(12-03-2017, 05:04 PM)Eddie napisał(a): 1. Twój nick: Edd1E
2. Nick oskarżonego: dumny jak vegetta
3. Data/godzina: 03.12.2017 Przed 14:50
4. Mapa: cs_crackhouse
5. Powód skargi/dokłany opis sytuacji: Podejrzewam że ten oto człowiek, posiada wh. Samej sytuacji opisać nie mogę bo wszedłem pod koniec mapy. Ale gra jak typowy wallhacker, wychyla wcelowany itp. Zawsze wie z ktorej strony wyjde.
6. Dowody [ss/demko/świadkowie]: Demka nie mam, bo przyszedłem pod koniec mapy i pewnie dowody nie były by wystarczające. Świadkowie to min: [BOT] ferdek kiepski, Świeżak, i chyba [AA-tte
Tez jak gralem to też podejrzewałem ze wh miał ,juz skargi nie pisałem bo czasu nie miałem a mi z głowy wyleciało
[Obrazek: rTmqDp3.jpg]
Odpowiedz
Wyciągnie się demko obejrzę i ocenię w sumie mnie też wyzywali dzisiaj że odpalony Oczko.
Frags Seekers Oczko
Odpowiedz
@Ceron bedzie mial wolne to wam pewnie wyciagnie. Jutro was troche pomecze na serwie :p
Odpowiedz
(12-03-2017, 11:28 PM)PaJaC napisał(a): @Ceron bedzie mial wolne to wam pewnie wyciagnie. Jutro was troche pomecze na serwie :p

Język o ktorej jutor na serwie bedziesz?
[Obrazek: rTmqDp3.jpg]
Odpowiedz
Jutro bede gral jak dzis od 9 demko wrzuce
Odpowiedz
To wrzuci ktoś to demko ? czy już gra ?
Frags Seekers Oczko
Odpowiedz
Zapomnialem dzis wrzuce przepraszam
Odpowiedz
http://www99.zippyshare.com/v/WZGeURqC/file.html

how ocen demko jako antycheat
Odpowiedz
13:13 - Podejrzany wchodzi na daszek od ct celuje w okno po czym podnosi celownik u góry dachu tt jak by wiedział że przeciwnik jest za ścianą.
13:49 - Podejrzany wchodzi na piętro domku tt wychyla wcelowany w przeciwnika za ścianą.
14:55 - Podejrzany celuje w prawy bok ściany na dachu tt po czym zmienia na lewy kiedy przeciwnik jest w połowie drogi do lewego punktu ściany.

Na początku słabo mu szło kiedy wszedł Eddie na chwilę się zatrzymał i chyba konfigurował haxy xD. Potem nawet już trochę zaczął strzelać w przeciwników przez ściany np. Eddiego. Podsumowując ma wh to jest moje zdanie Uśmiech.
Frags Seekers Oczko
Odpowiedz
Share Thread:  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości